RESTAURANT & CAFE CONCEPT DEĞİŞİKLİĞİ

Menu değişikliği.
Yeni ürünler, size özgü kişi başı harcama ortalamasını yükseltecek, satışları arttıracak, yeni müşteriler kazandıracak ve maksimum ölçüde müşteri memnuniyeti sağlayacaktır.Profesyonel ekibimiz üreticiler ile çalışarak sizin özel ihtiyaçlarınız için özel ürünler geliştirir. Halihazırda kullanılan ürünler ile farklı kombinasyonlar yaratır.
Konsepte göre menü hazırlanması
Ürün reçetelerinin oluşturulması
Maliyetlerin çıkartılması
Menüye göre gerekli tedarikçilerin belirlenmesi
Satış fiyatlarının (reçetelere, rakiplere, piyasa koşullarına göre) belirlenmesi
Profesyonel ekip ile tüm ürün fotoğraflarının çekilmesi
Fiziksel menünün oluşturulması
Personel egitimleri
Personelin eğitim gereksinimlerinin saptanması ve uygun eğitim programlarının hazırlanarak uzman eğitmenler tarafından verilmesi sayesinde verimlilik artacak ve karlılık sağlanacaktırprofesyonel ekibimiz müşterilerin memnuniyetini sağlamaya yönelik hizmet kalitesini arttırıcı eğitim programları sunmaktadır. Farklı seviyedeki ihtiyaçlarınıza yönelik özel olarak tasarlanan kişiselleştirilmiş çözümler içeren eğitim programlarıyla, çalışanlarınızın temel yetkinlik ve becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Ayrıca gerekli kademelere personel istihdamı da sağlanabilmektedir.
Gerekli personel tedarikinin yapılması (mutfak, servis)
Personel eğitimlerinin verilmesi
Eğitimcinin Eğitimi programının uygulanması
Yöneticinin Eğitimi programının uygulanması
İhtiyaca yönelik diğer eğitim programlarının oluşturulması ve uygulanması
Personel değerlendirme programının tanıtılması ve uygulanması
Tüm pozisyonlar için sorumlulukların belirlenmesi ve görev tanımlarının oluşturulması
Tüm bölümler için manüellerin ve prosedürlerin hazırlanması
Organizasyon şemasının hazırlanması
İşletme Denetimi
Yapılan araştırmalar tüketicinin %90’nın memnuniyetsizliklerini firmaya iletmeyip dışarıda Yakınları ile paylaşmayı ve o mekâna bir daha gitmemeyi tercih ettiklerini göstermektedir. Pazarlama çalışmalarının maliyeti ile kıyaslandığında, yeni bir müşteri bulmak, mevcut müşteriyi elde tutmaktan 5 kat daha pahalıdır. Tüm şubelerdeki standartları en üst seviyede tutmak için düzenli denetlemelerin yapılması şarttır. Sıkı denetim yapılmadığı takdirde, başarılı ve kalitesi kanıtlanmış bir marka veya ismin franchise’nin hataları sonucu zarar görme riski üst seviyelere çıkmaktadır. Profeyonel ekibimiz  işletmelerin denetlenmesine yönelik danışmanlık hizmetleri ile bu riskin bertaraf edilmesine katkı sağlar.
İşletmelerin denetlenmesi (ürün, servis, temizlik, misafirperverlik)
Gerekli denetim formlarının oluşturulması
Denetim uzmanı eğitimi verilmesi
Gizli müşteri uygulamasının yapılması